داور ایرانی به تهران برنگشته است!

یک داور ایرانی آقا و یک داور ایرانی خانم برای قضاوت در تورنمنتی به یک کشور اروپایی دعوت می شوند اما حالا که بازی ها تمام شده داور خانم به ایران برگشته اما داور آقا نه.

به گزارش خبرورزشی، بعد از قضاوت های خوب داوران ایرانی در تورنمنت های مهم جهانی به خصوص علیرضا فغانی برخی از کشورهای اروپایی تمایل پیدا کرده اند از داوران ایرانی برای قضاوت برخی از بازی ها استفاد کنند. بر همین اساس به تازگی از یک داور ایرانی خانم و آقا برای قضاوت در تورنمنت داخلی یک کشور اروپایی دعوت بعمل آمد و در نهایت با هماهنگی های فدراسیون فوتبال این دو داور عازم اروپا شدند اما حالا که بازی ها تمام شده داور خانم به ایران برگشته اما از داور آقا خبری نیست.معمولا در این سفرها چون فدراسیون فوتبال اقدام به گرفتن ویزا می کند داور آقا باید به تهران برمی گشته، حتی اگر از زمان ویزای او باقی مانده است. در سفرهای شخصی این محدودیت وجود ندارد و هر داوری در صورت سفر به کشور اروپایی در صورت میل می تواند تا پایان روز ویزا به تهران برنگردد.
آیا داور ایرانی می خواهد پناهنده شود؟ آیا او در کشور اروپایی مانده تا کارهای اقامتش را انجام دهد؟ حتی ممکن است در زمان تنظیم این خبر وی به تهران بازگشته باشد و یا شاید این عدم بازگشت با هماهنگی فدراسیون باشد.
نمی شود در این زمینه قضاوت کرد و باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

Source: جدیدترین اخبار ورزشی